در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت درج سریع آگهی املاک خود به شماره 09223895628 در تلگرام پیام بدهید.

میزبان گستران| اجاره سوئیت و آپارتمان مبله|اجاره سوئیت و آپارتمان مبله و ویلا در تهران و شهرستان ها

جذابیت استفاده از فیروزه کوبی در دکوراسیون داخلی

چهارشنبه ۱۱ دی ۹۸ اخبار
  • تصویر شماره جذابیت استفاده از فیروزه کوبی در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل و محل کار از دید کارشناسان و افراد عادی اهمیت ویژه‌ای دارد. یکی از ایده‌های زیبا و چشم نواز استفاده از صنایع دستی فیروزه کوبی در دکوراسیون داخلی ساختمان‌های مختلف می‌باشد. هنگامی‌که برای تزیین محیط‌های گوناگون ایده جدیدی ندارید می‌توانید به استفاده از هنرهای دستی فکر کنید.  بسیاری از محصولات فیروزه کوبی برای کاربرد تزئینی تولید می‌شوند.

استفاده از محصولات فیروزه کوبی برای کاربرد تزئینی

ابتدای امر باید رنگ‌بندی و نورپردازی محیط را برای دکوراسیون داخلی در نظر بگیرید. صنایع دستی به دلیل دارا بودن ظرافت و طراحی خاص می‌تواند چشم انداز زیبایی را ایجاد کند. هنرهای مختلف مانند خاتم کاری، میناکاری، فیروزه کوبی، منبت و معرق، نگارگری، قلم زنی و غیره بهترین انتخاب‌ها هستند. این هنرها به دلیل داشتن رنگ‌بندی‌های مختلف در بیشتر دکوراسیون‌ها قابل استفاده هستند.

برای مثال محصولات فیروزه کوبی مانند گلدان فیروزه کوبی، کاسه و بشقاب فیروزه کاری، تنگ فیروزه،  شکلات خوری فیروزه کوبی و ... می‌توانند در دکوراسیون‌های مختلف با نورپردازی‌های گوناگون کاربرد داشته باشند. این تولیدات هنری زیبا علاوه بر کاربرد تزئینی کاربرد مصرفی هم دارند و مطابق نیاز خود با در نظر گرفتن شرایط نگهداری خاص محصول، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بسیاری از ادارات و سازمان‌ها برای داشتن پرستیژ بالاتر در دکوراسیون داخلی خود از صنایع دستی اصفهان استفاده می‌کنند.  بنابراین اگر برای سازمان یا  شرکت محل کار خود در جستجوی کارهای دستی و هنری نفیس هستید می‌توانید از محصولات فیروزه کوبی استفاده کنید.

خرید ظروف فیروزه کوبی

بسیاری از بانوان و به ویژه نوعروسان برای منزل خود صنایع دستی هنری را به ساخته‌های تزئینی ماشینی ترجیح می‌دهند. در میان صنایع دستی مختلف هر کسی بر اساس سلیقه خود اقلام مورد نظر را تهیه می‌کند. فروشگاه صنایع دستی حامد کریمی و فروشگاه صنایع دستی ظریفا از فروشندگان برتر و معتبر صنایع دستی فیروزه کوبی می‌باشند که به ساخت و توزیع ظروف فیروزه کوبی در طرح‌ها و مدل‌ها و اندازه‌های مختلف می‌پردازد. کلیه تولیدات محصولات فیروزه کوبی برندهای معتبر شناسنامه دار هستند و در تولید آن‌ها از سنگ فیروزه مرغوب نیشابور استفاده شده است. فلز مس به عنوان پایه و اساس این ظروف با میزان خلوص بالا و ضخامت مناسب برای اجرای هنر فیروزه کاری استفاده می‌شود.

در صورتی که تمایل دارید از محصولات صنایع دستی فیروزه کوبی خرید کنید می‌توانید انواع ظروف فیروزه کوبی را از طریق فروشگاه اینترنتی  استاد کریمی و فروشگاه ظریفا و همچنین دفاتر فروش کریمی در اصفهان و تهران تهیه کنید.  شایان ذکر است این محصولات دارای پشتیبانی و ضمانت ۱۰ ساله هستند و در صورت بروز هر گونه ایراد در این تولیدات می‌توانید از خدمات پس از فروش آن  استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هنر فیروزه کوبی به وبلاگ زیر مراجعه نمایید:

http://www.firoozehkoobi.blog.ir

  ثبت آگهی رایگان